Menu użytkownika

Papieskie intencje ewangelizacyjne

wrzesień

  • Intencja powszechna: Ekologicznie zrównoważony styl życia
    Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Na początku roku katechetycznego 2020/2021 Referat Misyjny ŚKB organizuje misyjne spotkanie formacyjne dla katechetów i animatorów grup parafialnych.


W piątek 25 września 2020 (godz.15.30-18.30)
w kurii biskupiej w Świdnicy odbędą się Warsztaty Misyjne pt.: „W rytmie tańca krowy – Rwanda wczoraj i dziś”. Zapraszamy katechetów, animatorów i tych, którzy pragną włączyć się  w dzieło animacji misyjnej na terenie naszej diecezji.

 

Warsztaty poprowadzi s. Anna Jarosz, klawerianka, która była na doświadczeniu misyjnym w Rwandzie i podzieli się swoją posługą w tym kraju.
W programie:

  • Przywitanie w języku kyniarwanda, używanym w Rwandzie Prezentacja nt. sytuacji w Rwandzie
  • Zapoznanie z praktycznymi formami do wykorzystania na katechezie  i spotkaniach misyjnych, by w  ciekawy i radosny sposób głosić światu Jezusa
  • Nauka piosenek misyjnych.
  • Czy krowa może tańczyć? – taniec krowy rwandyjskiej używany w liturgii.

Zgłoszenia do 20 września na adres Referatu Misyjnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 693 053 901.

Koszt udziału w warsztatach – dowolna ofiara.

Serdecznie zapraszamy

                                                                       Referat Misyjny ŚKB