Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej organizuje 17 stycznia 2014 r. (sobota)                VI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca             w Wałbrzychu. Do udziału w tym misyjnym wydarzeniu zapraszamy również inne grupy parafialne (ministranci, schole parafialne, ERM) i tych,  którzy pragną rozpalić w swym sercu gotowość niesienia pomocy rówieśnikom z krajów misyjnych.

Program spotkania:

Godz. 9,30 – Przyjazd i rejestracja grup, przygotowanie wystawy kartek świątecznych

Godz. 10,00 -  Eucharystia pod przewodnictwem  JE ks. bpa Ignacego Deca

Godz. 11,00 – Przejście do Szkoły Podstawowej nr 17 – przerwa na posiłek

Godz. 12,00 – Prezentacja grup kolędniczych (głosowanie na najciekawsze zaprezentowanie

się), mini konkurs wiedzy o Indiach

Godz. 13,00 - Spotkanie  z misjonarzami oraz wspólne kolędowanie i zabawa.

Godz.14,00 – Rozdanie nagród - rozesłanie

Uczestnicy spotkania proszeni są o przyjazd w strojach kolędniczych  z gwiazdą.   W tym dniu odbędzie się również konkurs na najciekawsze zaprezentowanie grupy  kolędniczej (6 osób z parafii) oraz wystawa kartek świątecznych z elementami misyjnymi przygotowanych przez dzieci z grup misyjnych. (Wymiar kartek A4 lub A3, technika dowolna).

Dla chętnych mini konkurs wiedzy o Indiach na podstawie materiałów misyjnych i „Świata Misyjnego nr 6, 2014r”.

Opiekunów prosimy o wcześniejsze zgłoszenie grupy ( dla zgłoszonych przewidziana jest herbata i drożdżówka) do udziału w spotkaniu w Referacie Misyjnym Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do dnia 7 stycznia 2015 r. tel. 74/ 856 44 05;  kom. 787 712 013  lub   na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.