„MUCHAS GRACIAS! DZIĘKUJEMY!

Modlić się za Was będziemy, by Bóg dał Wam siłę miłości, na wszelkie przeciwności!”

KOLĘDNICY MISYJNI PARAFII Miłosierdzia Bożego w Świdnicy

Boże Narodzenie to jest czas dobroci, która oczy rozjaśnia i serca nam złoci. Tę dobroć z nieba przyniósł nam Syn Boży, błogosławiony, kto serce dla Niego otworzy.”

Dnia 26 grudnia wyruszyliśmy na ulice wraz z kolędnikami misyjnymi z naszej parafii, by wspólnie głosić radosną nowinę i nieść wsparcie dla potrzebujących dzieci w Amazonii. Dzień później - 27 grudnia - odwiedziliśmy dom księży emerytów, gdzie razem radośni kolędowaliśmy. 28 grudnia, wraz z jego ekscelencją księdzem biskupem Ignacym Decem, księdzem Tadeuszem Farysiem, siostrami klaweriankami oraz rodzinami misjonarzy uczestniczyliśmy w Eucharystii, a następnie we wspólnym spotkaniu opłatkowym. Przez te trzy dni udało nam się zebrać kwotę 3 090 zł na rzecz dzieci w Amazonii. Z tego powodu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w ten dar miłosierdzia. Rodzicom naszych małych kolędników za zgodę na udział we wspólnym kolędowaniu; dzieciom i młodzieży za trud, zaangażowanie, ciężką pracę i pięknie wyrecytowaną scenkę; siostrom klaweriankom oraz naszym księżom za posłanie, duchowe wsparcie i błogosławieństwo. Bóg zapłać również osobom które przyjęły grupy kolędnicze do swoich domów.

Karina Zaborowska, Tomek Kamionka - animatorzy misyjni