Tegoroczne XI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych odbędzie się w dniu 18 stycznia 2020 roku w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie

XI DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

18 stycznia 2020 r. Bielawa parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

PROGRAM SPOTKANIA

10.00 – Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Ignacego Deca

11.15 – Przejście do Domu Parafialnego - Przerwa na posiłek

12.00 –  SPOTKANIE W DOMU PARAFIALNYM

–  Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. I

–  Spotkanie z misjonarką –  s. Zofia Łapińska smw- Zambia

– Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. II

–  Konkurs wiedzy o Amazonii

– ZAKOŃCZENIE –ROZESŁANIE

– Prosimy o zgłoszenie grupy kolędniczych podając parafię, imię i nazwisko opiekuna oraz ilość osób.

– Każda grupa kolędnicza prezentuje się w strojach kolędniczych, z gwiazdą - przygotowuje ciekawy okrzyk, zawołanie,  który będzie charakteryzować daną grup (nie przedstawiamy scenki z kolędników misyjnych).

– Zachęcamy katechetów do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Amazonii (na podstawie wiadomości „Świat Misyjny nr 6 2019 r. i materiałów „Kolędnicy Misyjni 2019”)

– Uczestników spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Referatu Misyjnego ŚKB do dnia 10 stycznia 2020 r. telefonicznie: tel. 074/ 856 44 05 lub kom. 787 712 013 lub na adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– Dla zgłoszonych przewidziane są drożdżówki i herbata.

Referat Misyjny ŚKB