Luty 2019

Intencja ewangelizacyjna:

O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.

X DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLEDNIKÓW MISYJNYCH

19 stycznia 2019 r. Dzierżoniów parafia Maryi Matki Kościoła

PROGRAM SPOTKANIA

10.00 – Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Ignacego Deca

11.15 – Przejście do Domu Kultury - Przerwa na posiłek

12.00 –  SPOTKANIE W DZIERŻONIOWSKIM DOMU KULTURY

–  Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. I

–  Spotkanie z misjonarzem –  s. Anna Jarosz SSPC

– Prezentacja grup kolędniczych i wręczenie dyplomów – cz. II

–  Konkurs wiedzy o Rwandzie i Burundi - nagrody

– ZAKOŃCZENIE - BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

– Prosimy o zgłoszenie grupy kolędniczych podając parafię, imię i nazwisko opiekuna oraz ilość osób.

– Każda grupa kolędnicza prezentuje się w strojach kolędniczych, z gwiazdą - przygotowuje ciekawy okrzyk, zawołanie,  który będzie charakteryzować daną grup (nie przedstawiamy scenki z kolędników misyjnych).

– Zachęcamy katechetów do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Rwandy i Burundi (na podstawie wiadomości „Świat Misyjny nr 6 2018 r. i materiałów „Kolędnicy Misyjni 2018”)

– Uczestników spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Referatu Misyjnego ŚKB do dnia 10 stycznia 2019 r. telefonicznie: tel. 074/ 856 44 05 lub kom. 787 712 013 lub na adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– Dla zgłoszonych przewidziane są drożdżówki i herbata.